2000 m2 Kapalı alan içerisinde faaliyet göstermekte olup,tecrübeli ve eğitim sertifikalı uzman personelleri ile uzun süredir Sahra Avm Balçova İzmir’de hizmet vermektedir

Her gün Profesyonelce yaptığımız ve bizim için sıradanlaşan bu işi aracınıza uyguladığımızda ,aracınıza ilk günki gibi tutulacaksınız. Sistemdeki tüm kimyasallar, DIN EN ISO 9001 kalite güvencesi altında geliştirilir ve üstün kimya teknolojisi ile Avrupa’da üretilmektedir.

Sahra Car Wash Teknisyenlerimiz uygulamalı ve teorik eğitim alarak, Teknik Eğitim Yeterlilik Sertifikasına sahiptirler.Uzman personelin yanı sıra, Dünya çapında tanınan kimyasal ürünleriyle de hizmete devam eden Sahra Car Wash, sadece kendi ürünleriyle müşterilerine servis sağlamaktadır.

Son Yıllarda Ülkemizde çok hızlı bir yükselişe geçen, popüler ve kazançlı bir sektör olan Car Care sektörü gün geçtikçe daha çok tanınmaya, müşterilere çeşitlilik ve alternatifler sunmaya ve yayılmaya devam etmektedir. Tüm sektörlerde olabileceği gibi bu konuda da mutlaka yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan firmaların yanı sıra, deneyimden ve gerçeklikten uzak yapay firmalar, markalar ve ürünler de piyasada yer almaktadır.

İzmir‘de sektöründe lider olan Sahra Car Wash güçlü deneyime sahip olan kurucuları tarafından müşterilerine hizmet vermektedir.